1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
  • Detská tanečná škola
  • Moderovanie, vystúpenia
  • Zumba
  • Fitness
  • Mažoretky
Previous
Next

 

Nové kurzy spoločenského tanca otvárame v JANUÁRI 2019 :


Tanečné kurzy pokračujú od 10.februára 2019,
 sídlisko Západ, komunitné centrum OKO

OZPMZ

 Občianske  združenie
P r e  m l á d e ž  Z v o l e n a,

IČO  37892932,
Novozámocká 3212/22,  960 01  Zvolen

Komu  poskytnúť 2% z Vašich daní?
Mládeži  Zvolenského regiónu !
Viac tu. 
tlačivo na stiahnutie TU
ZUMBA FITNESS 
najbližšie lekcie :

Ďalšie lekcie ZUMBA FITNESS so Zuzanou až vo februári.

Rozvrh zverejníme v dostatočnom predstihu.

Rok 2012 Akrobatický rock and roll:

 
3.11.2012 - Banská Bystrica - Majstrovstvá Slovenskej republiky v akrob. rock n´rolle,
foto, video deti, video žiaci, video junior  
 
Kategória deti: 
2.miesto - Ľubomír Kútnik + Nikola Weissová
 
Kategória žiaci : 
3.miesto - Tomáš Hruška + Martina Rusnáková
 
Kategória Junior:
4.miesto - Marcel Hruška + Tajana Sičáková
 
 
 
20.10.2012 Letenský pohár 2012 - mezinárodní soutěž v akrobatickém rokenrolu
Súťaže sa zúčastnil 1 klubový pár - Ľubomír Kútnik + Nikola Weissová.
 
Video, foto
 
letenský pohár 2012 výsledky
 
 
                                     
 
 
06.10.2012 Rakúsko Tulln - Rock n´ Rollová súťaž
Súťaže sa zúčastnili 3 klubové páry.
 
 
Rokenrollisti odštartovali súťažné svoje vystúpenia v Rakúsku v meste Tulln dňa 6.októbra 2012. Najlepšie sa z našich troch párov umiestnili Tomáš Hruška a Martinka Rusnáková, ktorí v kategórii nováčikov získali krásne tretie miesto. Veľmi dobre zatancovali svoju voľnú zostavu aj dvojica Ľubko Kútnik – Nikola Weissová, ktorí v silnej konkurencii starších párov skončili tesne za bránami finále - na 8.mieste. 
 
 
                       
 
 

 05.05.2012 - PRAHA - Mistrovství ČR Black CUP 2012 .

Súťaže sa zúčastnili 2 klubové páry.

http://www.e-sport.cz/rs/2012050016-akrobaticky-rokenrol-black-cup-praha-liben-5-5-2012

Kategorie:  Žáci :
          Partner               Partnerka                              Klubová příslušnost

01.     Lukeš Matěj    -      Šemberová Veronika      TASK Silueta Praha
02.     Vráblík Vojtěch -     Routová Eliška               RnR Club Alpha
03.     Menšík Daniel   -    Straková Vendula           RnR Club Elvis Jihlava
04.     Schlögl Jan      -     Balíková Barbora            TASK Silueta Praha
05.     Špejtek Marek   -    Machovcová Anna          RnR Club Elvis Jihlava
06.     Bršel Sebastian   -  Uglerová Kristina          Crazy Rock Detva
07.     Kútník Lubomír   -   Weissová Nikola           F.R.E.S.H. Zvolen
08.     Borský Jakub     -   Borská Veronika             RockStyle Pardubice
09.     Štastný Jakub    -   Svobodová Veronika      RockStyle Pardubice
10.     Brecher Filip     -     Kuksová Lada               KP Praha
11.     Dvořák Daniel   -    Březnová Barbora          KOLB Dance VSK FTVS Praha
12.     Holoubek Daniel -  Škardová Barbora          TŠ Twist Říčany
13.     Průša Michal    -     Březnová Tereza             KOLB Dance VSK FTVS Praha
14.     Routa Ondřej   -     Kalinová Michaela          RnR Club Alpha
15.     Cakl Matyáš    -     Caklová Karolína             RnR GymBeam Jihlava

Kategorie:  Junioři :

01.     Kučera Šimon         Vizinová Patricia             RRC Hydrorock Bratislava
02.     Jakubec Jiří            Zunová Nikola                 TASK Silueta Praha
03.     Chvátal Jakub        Rohanová Kateřina          TJ Sokol Kampa Praha
04.     Lálík Miroslav         Kuklišová Barbora           Crazy Rock Detva
05.     Řezníček Filip         Munzbergerová Sabina     KOLB Dance VSK FTVS Praha
06.     Dušek Dominik      Zemanová Adéla            RnR Club Sokol Náchod
07.     Víšek Daniel          Rendlová Aneta              TASK Silueta Praha
08.     Fatr Jan                 Plánková Tereza              RnR Club Elvis Jihlava
09.     Hejda Adam          Kotková Anežka               KOLB Dance VSK FTVS Praha
10.     Brodecký Adam      Risová Barbora              RnR Club Alpha
11.     Brummer Marcel     Waltrová Tereza            TŠ Twist Říčany
12.     Havelka Patrik       Gebauerová Sára           TŠ Twist Říčany
13.     Kukliš Jakub          Uglerová Terézia             Crazy Rock Detva
14.     Králíček Martin       Matzkeová Veronika        TŠ Twist Říčany
15.      Hruška Marcel       Sičáková Tajana             F.R.E.S.H. Zvolen
16.     Pokorný Matěj        Schutznerová Adéla          RnR GymBeam Jihlava
17.     Novák Jiří               Beránková Dominika        RnR GymBeam Jihlava

 

 

 

F.R.E.S.H.

FRESH CUP 2018
 inspiredbylove

tanečný šport

ME fitnes 2017

BABY GYM

HOT INFO

Pre fitnessky…

Pre všetky moje dievčatá: p://www.eas

Read More...

Módna prehliadka :

 fcb zumbazv
fcb_ts_zuzana
zn004.png

Štatistika stránky

Návštevníci
14
Články
132
Webové odkazy
12
Čítanosť článkov
804196

Kto je pripojený:

V stránke 7 hostí a nikto prihlásený