1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

 

Nové kurzy spoločenského tanca : 
 
pre úplných začiatočníkov
 
vhodný pre mierne pokročilých aj pokročilých tanečníkov 

ZUMBA FITNESS 
najbližšie lekcie :

 

16.9.19 - PONDELOK -
ZUMBA FITNESS

19.30-20.30 HOD

17.09.19 - UTOROK - ZUMBA MIX
19.00-20.10 HOD

Zvolen opäť potvrdil, že je v detskom fitness svetovou veľmocou

 

Majstrovstvá sveta v detskom fitness

Srbsko, Novi Sad

Zvolen opäť potvrdil, že je v detskom fitness svetovou veľmocou

MS SRBSKO 2016

MS SRBSKO 2016

Katarína Kuzmová

viac foto tu.

 

V sobotu 19.6.2016 sa v srbskom Novom Sade konali Majstrovstvá sveta v detskom fitness, ktorého ktorých  sa zúčastnilo 131 súťažiacich z 11 krajín.  Historicky išlo o súťaž s najväčším počtom súťažiach. Slovensko potvrdilo svoje kvality, veľmi radi konštatujeme, že voľné zostavy detí zo Slovenska vynikali kreativitou, myšlienkou, kostýmami i samotným prevedením do najmenšieho detailu. Pohár národov z hrdosťou na konci šampionátu dvíhala reprezentačná trénerka Anna Mozoláni a svojím najväčším súperom z Ukrajiny, Maďarska, Ruska a Mexika opäť dokázala, že Slovensko je naozaj baštou detského fitness.

Účasť na IFBB Majstrovstvách sveta v Srbsku si na základe výsledkov na pohárových súťažiach a  na Majstrovstvách Slovenska vybojovalo až 9 detí zo Zvolena. S obrovským úspechom reprezentovali  Slovensko aj svoje mesto.  Zo zvolenského klubu F.R.E.S.H. sa Majsterkou sveta vo svojej kategórií stala len 7 ročná Katarína Kuzmová, pre ktorú to bola prvá medzinárodná súťaž vôbec.  Bronzové medaily vo svojich kategóriách získali Katarína Dvorská (z 20 súťažiacich) Daniela Korečková (z 21 súťažiacich), Emma Čábyová (z 29 súťažiacich) a Damián Korečko (zo 7 súťažiacich). Krásne umiestnenia dosiahli aj Ľubomír Kútnik, ktorý sa tešil z pohárového umiestnenia na finálovom 6. mieste a Linda Urdová na 9. mieste. Za všetkými týmito úspechmi stojí známa zvolenská trénerka Ing. Zuzana Niščáková.

Majstrovstiev sveta sa zúčastnili aj ďalšie dve Zvolenčanky – Nelli Novodomská, ktorá opakovane získala titul Majsterky sveta vo svojej kategórií a Alexandra Uhrinová (5. miesto)

Ako deti v rozhovoroch pre médiá uviedli, príprava na majstrovstvá sveta bola veľmi náročná (dokonca podľa niektorých aj ´tvrdá´ ), deti trénovali každý deň, niektoré dni aj dvojfázovo. Potrebná bola aj úprava stravy v podobe vylúčenia sladkostí, sladkých nápojov, bieleho pečiva či vyprážaných jedál a pridanie tých zdravších jedál. Fitness je predovšetkým o pohybe a zdravom životnom štýle. O to náročnejšie bolo, že deti museli zvládnuť aj svoje školské povinnosti, pretože práve vrchol ich prípravy bol spojený s uzatváraním známok v škole. Sú to však veľkí bojovníci, všetko zvládli bez problémov, za čo im a úspešnej trénerke Ing. Zuzane Niščákovej patrí náš obdiv.

 

F.R.E.S.H.

 

FRESH CUP 2018
 inspiredbylove

tanečný šport

ME fitnes 2017

BABY GYM

HOT INFO

Pre fitnessky…

Pre všetky moje dievčatá: p://www.eas

Read More...

Módna prehliadka :

 fcb zumbazv
fcb_ts_zuzana
zn016.png

Štatistika stránky

Návštevníci
14
Články
134
Webové odkazy
12
Čítanosť článkov
874501

Kto je pripojený:

V stránke 7 hostí a nikto prihlásený