1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Nové kurzy spoločenského tanca : 

 
pre úplných začiatočníkov
 
vhodný pre mierne pokročilých aj pokročilých tanečníkov 

Najbližšia lekcia bude v nedeľu 13.10. ešte stále sa môžete prihlásiť


ZUMBA FITNESS 
najbližšie lekcie :

 

07.10.19 - PONDELOK -
ZUMBA FITNESS

19.30-20.30 HOD

08.10.19 - UTOROK - ZUMBA MIX
19.00-20.10 HOD

Majstrovstvá Slovenska vo fitnes detí - Zvolen v centre pozornosti detského fitnes

 

V  nedeľu 28.5.2017 sa vo Zvolene konali Majstrovstvá Slovenska  vo fitnes detí. Z poverenia SAFKST toto  podujatie organizoval zvolenský športový klub TŠK F.R.E.S.H. Zvolen, ktorý pod vedením Ing. Zuzany Niščákovej pôsobí vo Zvolene už od roku 1995.  Zo začiatku ako klub akrobatického rock and rollu  a od roku 2006 aj so špecializáciou detský fitnes. Vychoval viacerých majstrov sveta a Európy. Tento rok už po deviaty krát privítal všetky fitnes deti z celého Slovenska  na súťaži vo Zvolene, z toho po druhý krát na majstrovskej. 92 pretekárov si mohlo opäť zmerať svoje sily a odniesť tie najcennejšie trofeje z Majstrovstiev SR a uchádzať sa o nomináciu na tohtoročné majstrovstvá sveta.

S výsledkami našich detí sme veľmi spokojní. Všetci ukázali, že patria medzi slovenskú špičku a sú schopné bojovať i na medzinárodných súťažiach. Ich vysokú úroveň  potvrdzuje aj to, že z nášho klubu bolo až 9 súťažiacich nominovaných na Majstrovstvá sveta, ktoré sa budú konať v Novom Sade v Srbsku o tri týždne.  Naše deti, ako zvyčajne, aj tentokrát vybojovali najviac medailí a finálových umiestnení spomedzi všetkých slovenských klubov,“ neskrývala svoju spokojnosť úspešná trénerka Zuzana Niščáková.

Podujatie sa konalo pod záštitou primátorky mesta Ing. Lenky Balkovičovej, ktorá mala veľkú radosť, keď mohla až desiatim deťom zo Zvolena gratulovať ku získaniu vzácnych kovov.

Titul „Majsterka Slovenska“ získala Katarína Dvorská, minuloročné zlato obhájili a ďalším titulom Majsterka Slovenska vo svojich kategóriách sa tešia Daniela KorečkováEmma Čábyová. Katarína KuzmováDamián Korečko sa stali vicemajstrami Slovenska vo svojich kategóriách a bronzové medaily získali za svoje výnimočné výkony len 6 ročná Dominika KorečkováLinda Urdová. Z prvého miesta sa tešil aj Ľubomír Kútnik a zaslúženú nomináciu na Majstrovstvá sveta si okrem spomínaných detí vybojovala Viktória Beličková (4. miesto).

Trénerku i nominované deti čakajú ešte 3 náročné týždne príprav. Sú odhodlané bojovať a  Slovenskú republiku i mesto Zvolen reprezentovať v čo najlepšom svetle. Držíme im palce, aby sa im podarilo naplniť si svoje detské sny a najmä, aby boli so svojimi výkonmi spokojné. Želáme im veľa zdravia, sily a energie a samozrejme „športové šťastie“, ktoré budú v tvrdej svetovej konkurencii určite potrebovať.

Za športový klub TŠK F.R.E.S.H. Zvolen súťažilo na Majstrovstvách Slovenska spolu 23 detí. Z finálových umiestnení získali 4.miesto: Linda Raniaková, Sophia Poliaková,  Michaela Kútniková, Lucia Michalovičová  a 6. miesto Nina Barbušová a  Sofia Leštáchová

Ostatné umiestnenia detí z klubu  F.R.E.S.H.: Diana Levická (12. miesto), Tamara Beňová (7. miesto), Kristína Klimová (7. miesto), Martina Chmelařová (11. miesto), Lucia Dibalová (12. miesto), Lívia Ema Mihálová (7. miesto), Emily Dobrotová (9. miesto), Karin Melničáková (11. miesto).

MSR 2017

 

F.R.E.S.H.

FRESH CUP 2018
 inspiredbylove

tanečný šport

ME fitnes 2017

BABY GYM

HOT INFO

Pre fitnessky…

Pre všetky moje dievčatá: p://www.eas

Read More...

Módna prehliadka :

 fcb zumbazv
fcb_ts_zuzana
zn010.png

Štatistika stránky

Návštevníci
14
Články
134
Webové odkazy
12
Čítanosť článkov
884080

Kto je pripojený:

V stránke 11 hostí a nikto prihlásený