1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
  • Detská tanečná škola
  • Moderovanie, vystúpenia
  • Zumba
  • Fitness
  • Mažoretky
Previous
Next


PLESOVÝ PROGRAM PRE ZAČIATOČNÍKOV a 
PRE MIERNE POKROČILÝCH A POKROČILÝCH :

Už 24.09.2023

PLESOVÝ  PROGRAM 1 o 17.00 hod

PLESOVÝ  PROGRAM 2-3 o 18.30 hod 

POUKÁZANÍM
2%
PODPORÍTE

TANEČNÚ ŠKOLU ZUZANY NIŠČÁKOVEJ
TANEČNO-ŠPORTOVÝ KLUB F.R.E.S.H. ZVOLEN
A VŠETKY DETI MESTA ZVOLEN,
KTORÉ MILUJÚ ŠPORT,
TANEC A ZDRAVÝ VESELÝ ŽIVOT 

ĎAKUJEME !  Ing. Zuzana Niščáková

VYHLÁSENIE TU!

AKO POSTUPOVAŤ.

            
 

Akrobatický ROCK N´ ROLL

   

F.R.E.S.H.

 


Poznávaj svet, ľudí v ňom a seba samého tým najlepším spôsobom! Akrobatický ROCK AND ROLL - šport pre silných chlapov a odvážne baby. Vítaní sú všetci rebelanti, ktorí majú veľa energie a nevedia čo s ňou, tí ktorí chcú vedieť viac ako ostatní, tí ktorí chcú dokázať aj nemožné, super muzika, tvrdá drina, cestovanie po svete, súťaže, vystúpenia, televízia a noviny, kamaráti a kamarátky, ktorí ťa nikdy nesklamú.

Klub akrobatického rock and rollu vznikol pri TŠ Zuzana v roku 1997, od roku 2001 bol každoročne vyhodnotený ako 2. najlepší klub na Slovensku. Má registrovaných vyše 60 členov vo veku od 5 do 25 rokov, a to vo všetkých párových súťažných kategóriách, v kategórií dievčenských formácií a v prípravných ročníkoch.

Klub výkonnostných športovcov v odvetví, ktoré je považované za jedno z najnáročnejších vôbec. Tomu je prispôsobený aj tréningový proces, ktorý je zameraný na všeobecnú športovú a tanečnú prípravu, vo veľkej miere zameranú na gymnastickú prípravu, rozvoj obratnosti, ohybnosti, sily a kondície každého dieťaťa. Okrem pravidelných tréningov v telocvični je súčasťou prípravy aj špecializovaný tréning gymnastiky v kolíske športovej gymnstiky v Detve pod vedením odborných trénerov a v rámci regenerácie je k dispozícii krytá plaváreň.

Každoročne farby klubu reprezentujú jeho členovia na Majstrovstvách sveta aj Európy, na súťažiach Svetového, Európskeho aj Slovenského pohára, Majstrovstvách Slovenska a mnohých ďalších pohárových aj majstrovských súťažiach v Maďarsku, Česku, Rakúsku...


F.R.E.S.H.

FRESH CUP 2018
 inspiredbylove

tanečný šport

ME fitnes 2017

BABY GYM

HOT INFO

Pre fitnessky…

Pre všetky moje dievčatá: p://www.eas

Read More...

Módna prehliadka :

 fcb zumbazv
fcb_ts_zuzana
zn007.png

Štatistika stránky

Návštevníci
16
Články
144
Webové odkazy
12
Čítanosť článkov
1029018

Kto je pripojený:

V stránke 3 hostia a nikto prihlásený